Direksiyon Dersi

Direksiyon Dersi almaya niçin karar verdiniz ? Yeni bir işe mi başlayacaksınız ?

Direksiyon Dersi Beşiktaş

Son model araçlar ile Direksiyon Eğitimi

İş için ise inanın, mecbursunuz araba kullanmayı öğrenmeye. İnanın ister mühendis olun, ister teknisyen, isterseniz pazarlama sektöründe çalışın, mecbursunuz trafikte araç kullanmaya. Artık şirketler işe alırken, ehliyetiniz var mı diye sormuyorlar. İstanbul şehir trafiğinde aktif olarak araç kullanabiliyor musunuz ? diye soruluyor artık.

İstanbul da araç kullanmayı bilmezseniz, önünüze çıkacak mükemmel iş fırsatlarını kaçıracak ve çok üzüleceksiniz.

Belki de yıllardır çalışıp para biriktirdiniz ve ilk aracınızı aldınız. Ehliyetinizi alalı belki yıllar oldu ama çoğu şeyi unuttunuz. Tabii ki bu da doğal olarak sizde biraz korku, biraz çekince yarattı. Tek başınıza da belki trafiğe çıkabilirsiniz fakat siz işinizi ne olur ne olmaz diye garantiye almak istiyorsunuz. Bu konuda profesyonel bir direksiyon öğretmeninden, direksiyon dersi almaya karar verdiniz.

Kampanyalı Direksiyon Dersi Fiyatlarımızı Kaçırmayın

İşte eğitimli insanlar hep sizin gibi yaparlar, insanlara değer verirler, birisine çarpıp zarar vermekten korkarlar. Oysa cahil birisi ” Al arabanı çık, vura kıra öğrenirsin ” der.

Doğruyu söylemek gerekirse, İstanbul trafiğinde vurdum duymaz, cahil insanların işi kolay. Fakat hassas, eğitimli insanların işi gerçekten ama gerçekten çok zor. Öncelikle bu trafik magandaları ile baş etmek için çelik gibi sinirlere, ve peygamber sabrına ihtiyacınız var.

İstanbul trafiği gerçekten çok zor fakat üstesinden gelmenin tek yolu bol bol pratik yapmak trafikte. İşte bu noktada bizler gibi profesyonel insanlardan direksiyon dersi almanın en önemli faydası, sizi koruyan, hata yapmanıza engel olacak, güvenebileceğiniz birisinin olması yanınızda.

Özel Direksiyon Dersi

Akıcı trafikte özel direksiyon dersi

Trafiğe çıkan herkes direksiyon eğitimi mi almış ? Kesinlikle hayır. İnsanların çoğu almış çıkmış trafiğe aracını. İşte İstanbul trafiğinin de bu kadar rezil olmasının sebebi bu.Nasıl ehliyet alındığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Çoğu insan belki onlarca kaza yapıp öğrenmiş, belki de hiç kaza yapmamış. Bunu bilemeyiz. Belki sizde kaza yapmadan trafiğe alışıp gideceksiniz ama belki de…..

İşte bizimle direksiyon kursu aldığınızda, evet belli bir meblağ ödeme yapacaksınız ama kaza yüzü görmeden İstanbul trafiğine alışacaksınız. Bizimle en önemli fark, risk almadan , kaza yapıp başınız ağrımadan, aracınıza ve size zarar gelmeden araba kullanmayı öğreneceksiniz.

Gelin sizi güvenle sürücü koltuğuna hazırlayalım. Özel direksiyon dersi almak için araştırmaya başladığınıza göre, kendinizi zorluklara hazır hissediyorsunuz demektir.

One Response

  1. Bir WordPress yorumcusu 27 Haziran 2017

Leave a Reply