Direksiyon Eğitimi Merkezi olarak vizyonumuz; Bu günden geleceğe bir köprü oluşturmak, yarınlarımız olan gençlerimizi kaliteli eğitim ile buluşturmak, Gerek direksiyon dersi öğrencilerimizin gerekse kurum çalışanlarımızın geleceğe yönelik beklenti ve özlemlerini gidermektir.

Direksiyon Eğitimi ve Direksiyon Dersi Halkalı

Son model araçlar ile Direksiyon Eğitimi

Direksiyon Eğitim Merkezi olarak, Kurumumuzun gelecekte bugünden daha iyi olmasını hedeflemekteyiz. Kendimize gerçekçi ve ulaşılabilir hedefler koyduk ve bu yolda ilerliyoruz. Kurumumuzun vizyonu, varlık nedeni olan öğrencilerimizi ve çalışanlarımızı mutlu etmektir. Şunun farkındayız, kurumumuzdan memnun kalacak bir öğrenci, bizim iyi yönde reklamımızı yapacak ve belki de onlarca kurumumuza öğrenci kazandıracaktır.

Gelecekte ideallerimiz hedeflerimiz neler ? Başarmak istediklerimiz neler ? Yeni nesillere ne tür bir miras bırakmak istiyoruz ? Toplum tarafından nasıl tanınmak istiyoruz? Kurumumuzun gelecekteki yeri nasıl olmalı?

Direksiyon Dersi Bakırköy

İstanbul da trafikte direksiyon eğitimi

Hedefimiz; Kurumlarımız da kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirmek, öğrenen ve gelişen sürekli kendisini yenileyen bir kurum olmak. Özellikle İstanbul da Özel Direksiyon Dersi veren Sürücü Kursları arasında kaliteli araçlar ve uzman personel ile normal düzeyin üzerine çıkmaktır. Çağdaş yenilikçi bir kurum haline gelerek diğer Direksiyon Dersi veren şirketler içerisinde örnek ve lider kurum olmaktır.

Misyonumuz; Kurumumuzun var oluş amacıdır. Misyonumuz, biz niçin varız ? Sorusunun yanıtıdır.

Bugün hangi durumdayız ? Neler yapmaktayız ? Görevlerimiz nelerdir ? Kimler için çalışıyoruz ? Neden ve Ne şartlarda çalışıyoruz ? Biz kurum olarak neden varız ? Bizi ayakta tutan sebepler ve nedenler neler ? Gelecek için beklentilerimiz neler ? Şirketimizin hedeflerine ulaşmasını kimler, nasıl sağlayacaktır ?

Biz Direksiyon Eğitimi Merkezi olarak; Yüce Türk Milletinin menfaatleri doğrultusunda, Şirketimiz bünyesinde etkinlik ve verimliliği arttırmak ilk ve önde gelen politikamızdır. Kaliteyi artırmak için öncelikle araç filomuza önem veriyoruz. Özel Direksiyon Dersi araç filomuzu her sene güvenlikli ve konforlu araçlar ile yeniliyoruz. Bünyemizde deneyimli bir kadroya önem veriyor, ileri sürüş teknikleri uzmanları istihdam ediyoruz. Türk Milli Eğitimi ne ve dolayısı ile Türk toplumunun gelişimine katkı sağlıyoruz.

Direksiyon Eğitim Merkezi olarak; dünyanın hızla değiştiği ortamda, planlı bir şekilde yenileşme ve önemli hamleler gerçekleştirme gayreti içindeyiz. Çünkü yenileşmenin, planlı bir değişim olduğuna inanmaktayız. Bu nedenle her yıl taşıt filomuzu sürekli yeni araçlar ile yeniliyoruz.

Değişen ve gelişen şartlara göre sorunları belirlemek, çözümlerini ortaya koyabilmek, mevcut olan yapıyı geliştirmek ve performansımızı yükselterek kaliteyi de kademeli olarak arttırmak, firma kaynaklarımızı daha verimli ve daha etkin ve yerinde kullanmak Direksiyon Eğitim Merkezi olarak olarak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Direksiyon Eğitimi İstanbul Avrupa Yakası

Şimdilik İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vermekteyiz. Anadolu Yakasından direksiyon kursu na katılan öğrencilerimizi 4.levent yada Beşiktaş iskeleden alıyoruz ve ders bitiminde tekrar aldığımız yere geri bırakıyoruz.

Direksiyon Dersi Beşiktaş

Direksiyon Eğitimi uzman kadro ve kampanyalı fiyatlar

Bazı öğrencilerimiz, akşam iş çıkışı direksiyon dersi almak istiyorlar. Eğer trafiğin akşam çıkış saati yoğun olduğu bir bölge ise örneğin Beşiktaş, Maslak, Mecidiyeköy, Şişli gibi, ne yazık ki öğrencilerimizi gelip o saatte  söz konusu semtlerden alamıyoruz, öğrencilerimizle trafiğin daha az olduğu semtlerde buluşmayı öneriyoruz. Bu noktada bir anımızı sizinle paylaşalım;

Bir öğrencimiz çok ısrar etti hocam lütfen iş çıkışı çalışalım, işten-eve yapalım dedi. Hanımefendinin iş yeri maslakta, evi se 300 metre uzakta Harp Akademilerinde. Kabul ettik, kendisini iş çıkışı saat 18.00 da Maslak tan aldık, 300 metre uzaklıktaki evine saat 19.45 de ancak bırakabildik. Hanımefendinin hem parası hemde zamanı boşa gitmişti.