Özel Direksiyon Dersi için neden bizi tercih etmelisiniz ?

Özel Direksiyon Dersi Bakırköy

Özel Direksiyon Dersi

1- İstanbul da trafikte Direksiyon Eğitimi, ne yazık ki gerçek mesleği öğretmen olmayan sadece araba kullanmasını bilen şahıslar tarafından yapılmaktadır. Bu sizlerin kaliteli bir eğitim almasının önündeki en büyük engel. Siz eğitimli insanlar iyi biliyorsunuz ki; Bilmek ayrı Öğretmek ise ayrı bir yetenek ister. Çoğu kimse bilir ama bildiğini karşısındakine iyi aktaramaz.
Bizler pedagojik formasyona sahip Üniversitelerin Eğitim Fakültesinde Öğretmenlik Eğitimi almış eğitmenleriz.

Otomatik vites özel direksiyon dersi

2- Otomatik vites bir araçla direksiyon dersi almak istiyorsunuz. Bir sürücü kursu ile anlaşıyorsunuz. Fakat bir bakıyorsunuz, direksiyon eğitimi verilecek araç manuel vites. Ve size şöyle deniliyor.’’’ Merak etmeyin direksiyon usta öğreticimiz vitesleri kendisi değiştirecek size aracı otomatik vites gibi kullandıracak.’’’ Peki Sürücü Kursları neden otomatik vites bir araç almaktan imtina ederler ki ! Otomatik Vites bir araç alsalar maliyeti oldukça yüksek, bu nedenle bazı sürücü kursları böyle etik olmayan yollara başvuruyor. Böyle olayları duyuyor ve üzülüyoruz. Bu insanları lütfen ciddiye almayın, dikkatli ve araştırıcı olun.

Deneyimli hocalardan özel direksiyon dersi

3- Öğretmenlerimizin hepsi deneyimli ve konusunda uzman kişilerdir. Daha açık ve net anlatmak gerekirse, normal bir doktora muayene ve ameliyat olmakla , bir profesöre muayene ve ameliyat olmak arasında fark vardır değil mi ? İşte bizim kurumumuzdan Direksiyon Eğitimi aldığınızda farkımızı bu noktada hissedeceksiniz.

4-Özel Direksiyon Dersi veren bazı kişiler, sizleri istediğiniz yerlere götürmezler. Araçlarına zarar gelmesin diye sizi yoğun ve zor bölgelerden uzak tutarlar. Sizleri hep kolay yollarda gezdirirler, sürücü kursu araçlarına zarar gelecek korkusu ile yoğun trafiğin içine sizleri sokmazlar. Tenha ara sokaklarda gezdirir dururlar.
Oysa bizim kurumumuzda gezeceğiniz yerleri sizler belirlersiniz . Direksiyon bilginiz yeterli ise siz nereye isterseniz direksiyon hocaları mız sizi oraya götürür.Bizim kurumumuzda özel direksiyon dersi çalışacağınız güzergahları sizler özgürce belirlersiniz. Politikamız şudur ; zoru başaran öğrencimiz zaten kolayı yapar, Biz öğrencilerimizi hep zor şartlara alıştırır ve ona göre yetiştiririz.
Başka özel direksiyon dersi veren kurumlara yada şahıslara sorun bakalım sizi Fulya, Kulaksız ,Bomonti, Feriköy , Kurtuluş, Samatya ,Yedikule , Fatih ,Çarşamba ,Rumeli hisarüstü gibi semtlere götürecekler mi ?

5-Özellikle daha önce kaza yapmış öğrencilerin korkularını yenmeleri kolay olmaz. Ama kursumuzun deneyimli öğretmenleri ile ne kadar kısa sürede trafiğe adapte olacaklarına inanın sizlerde inanamayacaksınız ! Daha önce kötü bir kaza deneyimi yaşamış onlarca öğrencimizi güvenle tekrar trafiğe kazandırdık.